Hakkımızda

Hakkımızda2006 yılından bugüne kadar taşıdığı adı ile yarınlara ulaşacak bir grup olan İSTAŞ YAPI ve MÜHENDİSLİK, bu kimliğinin altında birçok alanda gösterdiği faaliyetleri ile bu alanlardaki kalıcı başarısının haklı gururunu taşımaktadır.

 

Bugün grubun başlıca faaliyet alanları içerisinde mevcut olanlar;

  • Kamu sektöründe çeşitli altyapı ve üstyapı işleri,
  • Mobilya ve ev dekorasyonu.

İstaş'ın vizyonu, kalite ve standartın öncüsü konumuna gelerek sektörün gelecekteki yönünü belirlemek ve her zaman tercih edilen marka haline gelmektir. Ayrıca kalite prensibi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan İSTAŞ YAPI ve MÜHENDİSLİK İnşaat, tüm müşterileri, çalışanları ve tedarikçileri ile birlikte herşeyden önce dostluk köprü’sünü kurmayı amaçlamış ve başarmıştır.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin hayata ve hayatı daha iyiye götürmeyi hedefleyen şirket birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir unsuru olarak aramıza katılıyor.

İş Ortaklarımız